ההמלצה של אורית סופר - "המנשא הנכון"

פניתי לנירית ולימור במטרה לקדם את העסק שלי ולהגדיל משמעותית את ההכנסות ממנו.

נפגשתי עמן לפגישת היכרות שארכה כשעתיים, ללא תשלום או התחייבות מצדי, בה הצגתי בפניהן בקצרה את העסק והן הסבירו לי את אופן העבודה שלהן.

לאחר שהחלטתי לעבוד איתן, נערכו בינינו 2 פגישות עבודה בנות 3 שעות כ“א, בהן הצגתי את העסק שלי לפרטי פרטים. בנוסף לפני הפגישות התבקשתי למלא שאלונים שונים ולהעביר להן נתונים שקשורים לעסק.

לאחר שקבלו ממני כל מידע אפשרי לגבי העסק, המוצרים, המכירות, העלויות, הרווחים, אמצעי הפרסום הקיימים ועוד ועוד, המתנתי חודש במהלכו הוכנה עבורי תכנית שיווקית מפורטת לפרטי פרטים.
התכנית הוצגה בפני בפגישה נוספת שארכה בוקר שלם וכללה הצגה מפורטת של כל המידע
שמסרתי, אליו נוסף מידע חדש שנירית ולימור הוסיפו, כגון מידע על מתחרים וראיונות שנערכו עם לקוחות פוטנציאליות בקניונים, סכום הרווחים וכמות המכירות שהעסק אמור להגיע אליהן ולבסוף עיקר העיקרים, המלצות אופרטיביות.
ההמלצות התפרשו על פני עמודים רבים וכללו שמות, טלפונים וכתובות אתרים של אנשי מקצוע שונים שהומלץ לי להעזר בהם במגוון דרכים, הצעות מחיר שנאספו עבורי לביצוע פרויקטים שונים לקידום העסק, הנחיות לגבי תמחור, חישוב רווחים, מבצעים והנחות, הנחיות איפה כן ואיפה לא לפרסם ולמה ועוד ועוד.

בנוסף קבלתי עצות רבות בעל פה ובמיילים בעקבות שאלות ספציפיות שהפניתי.
בחודשיים שחלפו מאז קבלתי את התכנית השיווקית הספקתי ליישם רק חלק קטן מההמלצות הרבות. עם זאת כבר ניכר שיפור משמעותי בהיקף המכירות; בחודש האחרון היקף המכירות היה כפול מהממוצע בחודשים האחרונים.כמו כן תזרים המזומנים שלי השתפר בצורה מוחשית ביותר ולראשונה מזה זמן רב הצלחתי לגמור את החודש ללא מינוסים.

בעזרת התכנית השיווקית הצלחתי להבין מהם הצרכים הדחופים והחשובים ביותר של העסק ולהתחיל לקבל בעצמי החלטות המבוססות על השיקולים שנירית ולימור הציגו בפני.
נירית ולימור השקיעו זמן ומחשבה רבים בהכנת התכנית השיווקית וניכר היה שהן למדו את העסק שלי לפני ולפנים ומכירות אותו היטב כמעט כמוני. התרשמתי מהרצינות והיסודיות בעבודתן וכן מנסיונן המקצועי.

העבודה איתן היתה נעימה גם מהבחינה האנושית.
אני מאחלת להן הצלחה רבה ובטוחה כל עסק שיבחר להעזר בשירותיהן הטובים יוכל להפיק מכך תועלת רבה.

אורית סופר
המנשא הנכון
http://www.minsaim.co.il/
orit@minsaim.co.il
052-8468215